Roman Maselko: "Прокурор Бендик. Саме він відповідав у прокуратурі ..."

Roman Maselko в facebook:

Прокурор Бендик. Саме він відповідав у прокуратурі Київської області за розслідування справ щодо щодо ДАІшників, які фальсифікували рапорти щодо учасників поїздки до Межигіря 29.12.13 року Об этом сообщает 47kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Усі ці справи у судах розвалюються. І не тому, що у діях ДАІшників немає злочину, а тому, що прокуратура фактично їх навмисно розвалює.

# Просуд вирішив проаналізувати майновий стан цього талановитого прокурора і виявили, що по класиці жанру прокурор має чудову тещу з не менш чудовими статками.

Знайомтесь, заступник прокурора Київської області Ярослав Бендик. Прокурор Бендик відіграв важливу роль в розвалі справ щодо ДАІшників, які переслідували Авто ... Майдан - AutoMaidan після поїздки до Межигіря 29 грудня 2013 року. За даними адвокатів, 100 справ, які розслідувані прокуратурою Київської області не мають судових перспектив.

Працюючи все життя в органах прокуратури та живучи на одну заробітну плату Ярослав Бендик має доволі скоромні статки, але на допомогу прокурорській родині, за традицією, приходить добра теща. Саме вона віддала в користування родині Бендика власний маєток площею 367 кв.м. під Києвом сама живучи в квартирі в селі Нижча Дубечня.

Володіє теща прокурора також і недешевим автомобілем Volkswagen Tuareg, який вона, втім, також віддала у користування прокурорській родині.

Що ж, бачимо є у суддів та прокурорів спільна риса їм часто щастить з успішними та добрими тещами.

Деталі в нашому новому розслідуванні http//blog.prosud.info/bendik_yaroslav_mikolayovich.html

Будемо вдячні за поширення! # Prosud # Автомайдан # прокурори # Бендик

ТОП новости

Вход

Меню пользователя