Герус: уряд зобов’язав "Нафтогаз" продавати фірмі Ахметова газ на 40% дешевше, ніж населенню


"Нафтогаз" зобов’язали продавати газ на "ДТЕК Східенерго" за ціною 2895 грн за тис. куб. м

Про це заявив представник президента у Кабінеті міністрів Андрій Герус у Facebook. Об этом сообщает 44kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

За його словами, Кабмін зобов’язав НАК продавати газ на "ДТЕК Східенерго" за ціною 2895 грн за тис. м. куб.
"Сьогодні Кабмін зобов’язав нашу з вами, тобто державну, компанію НАК "Нафтогаз України" продавати газ на "ДТЕК Східенерго" за ціною 2895 грн за тис. м. куб. Тобто тепер компанія, яка належить Р.Л. Ахметову, буде купувати газ у держкомпанії приблизно на 40% дешевше, аніж зараз ціна газу для населення", — написав Герус.

Крім того, Герус зазначив, що 8 інших ТЕС, які належать групі ДТЕК, продають свою електроенергію дорожче, аніж електроенергія коштує у Словаччині чи Білорусі.

"Компанія ДТЕК зараз продає своє вугілля за ціною майже 100 дол/т, хоча вугілля у Роттердамі коштує 50 дол/т. Більше ніхто у світі не може продавати вугілля по 100 дол, тільки ДТЕК на "немонопольному" ринку України. Чи хотіло б населення отримувати газ на 40% дешевше? Впевнений, так. Чи хотіло би збиткове комунальне теплокомуненерго Сміли чи Кривого Рогу отримувати газ на 40% дешевше? Жодних сумнівів. Але коли у Смілі люди мерзнули та отримували "космічні" платіжки, то ніяких спец постанов уряду не було", — написав він.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/14/gerus_uryad_zobovyazav_quotnaftogazquot_prodavaty_firmi_akhmetova_gaz_na_40_deshevshe_nizh_naselennyu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя