Скільки Україна втратила за останні роки? Перепис населення може неприємно здивувати

Перепис населення має допомогти розробити ефективну демографічну і міграційну політику.

Об этом сообщает todaymoy.in.ua со ссылкой на СМИ.

Але результати перепису можуть розчарувати, так як в даний момент близько 8 млн громадян країни знаходиться на заробітках за кордоном, передають Патріоти України з посиланням на Країна 24.

"Потрібно проаналізувати, скільки все-таки реально населення в країні, скільки виїхало за кордон і там працюють — в цьому і є сенс перепису", — сказав глава правління Центру політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

Нова політика повинна передбачати залучення працівників, асиміляцію та інтеграцію, як це відбувається в сусідніх країнах. "Сусідні держави ведуть політику не тільки залучення працівників, а й політику інтеграції, асиміляції. Наприклад, та ж Польща робить доступне іппотечні кредитування. Також діють медичне страхування, соцгарантії для сімей. Те ж буде робити і Німеччина, Словаччина, Чехія", — сказав експерт програми "Міжнародна і внутрішня політика українського інституту майбутнього" Ігор Тишкевич.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/skilky-ukraina-vtratyla-za-ostanni-roky-perepys-naselennia-mozhe-nepryiemno-zdyvuvaty-294319.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя