Порука Коломойського на 9,2 млрд грн кредитів ПриватБанку: суд призупинив розгляд справи


Апеляційний адміністративний суд призупинив розглядати справу за позовом держави, у якій Україна намагається скасувати рішення Печерського суду, що визнав незаконними договори поруки Ігоря Коломойського за кредитами ПриватБанку на 9,2 млрд грн

Про це повідомили у Національному банку України у відповідь на запит “Інтерфакс-Україна”, передає hromadske. Об этом сообщает ukr-skandaly.in.ua со ссылкой на СМИ.

У квітні 2019 року Печерський суд столиці ухвалив рішення на користь Ігоря Коломойського, колишнього власника ПриватБанку.

Відповідно до цього рішення договори поруки Коломойського за кредитами рефінансування, які Національний банк видав ПриватБанку до його націоналізації, розірвали. Загальна сума, на яку Коломойський видав особисті поруки, складає 9,2 млрд₴

Відповідно до даних Національного банку, суд призупинив розгляд справи про поруку Коломойського до ухвалення остаточного рішення у апеляції про незаконну націоналізацію ПриватБанку. У цій справі Апеляційний суд вже призначив колегію суддів.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/07/poruka_kolomoyskogo_na_9_2_mlrd_grn_kredytiv_pryvatbanku_sud_pryzupynyv_rozglyad_spravy”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя